چرا گل بزن؟

1 – گل بزن چیه؟ 2 – گل بزن ماله کیه؟ 3 – گل بزن چکار میکنه؟

گل بزن چیه

گل بزن یک مسابقه هوش و دقته که با یک فن‌آوری جدید از یک مسابقه فوتبال برگزار شده و رخدادهای مربوط به اون بازی عکس‌هایی تهیه می‌کنه و از اون صحنه‌های اتفاق افتاده توپ رو طوری حذف می‌کنه که توپ از جای واقعی خودش تکون نمی‌خوره و در عین حال هم برای شما قابل دیدن نیست و شما می‌تونید با دقت زیاد و استفاده از پارامترهای موجود در عکس جای توپ را تشخیص بدین دقیقا نقطه مرکزی توپ را باید انتخاب کنین تا برنده بشین که البته کار پرهیجانیه و نیاز به دقت و توجه زیادی داره و راحت نیست ولی خداییش جایزه‌هایی که مسابقات دارند باحاله و جذاب البته شما با خرید شارژ و ورود به مسابقات ازهدایایی بهره مند می‌شین که تقریبا هزینه مسابقه برای شما صفر میشه. یادتون باشه حتما راهنمای شرکت در مسابقات را قبل از شروع بخونین.

گل بزن ماله کیه

گل بزن ماله ماست، ما هم چند نفر کارآفرین هستیم که فکر می‌کنیم حرفهای هستیم. کلی فکر کردیم و افراد متخصص را تو شرکت سامانه ناب فرتاک بکار گرفتیم که بتونیم این مسابقات را برای شما فراهم کنیم. مبتکر این مسابقه یه آدم خیلی باحال و خلاقه به نام مرتضی شفیعی که کل فنیه کار تو دسته آقا مرتضی می‌چرخه و ایده اصلی ماله آقا مرتضی است بعدش کارهای حقوقی و اداری و اجراییات قانونی کاره که خدایی همش درد سره و اونها مسو‌ٔلیتش با یک استاد کاردرست این حوزه است به نام دکتر ناصر محمدی که آخرشه مدیرعاملم هست یعنی مراقب باش و اما کارهای بازاریابی و فروش به‌عهده یک جوون دیگه است که تو این حوزه شناخته شدست و کارشو بلده خبره این کاره و مثل ناصر خان و آقا مرتضی کارش درسته دکتر یاشار نراقی اینها اعضای اصلی و مالکان گل بزن هستند خیالتون راحت شد. ولی مالکان اصلی این نرم افزار خود شما هستید، شما ورزشدوستها و کاردرست ها … .

گل بزن چیکار می‌کنه

اگه دقت کنید می‌بینید که گل بزن حامی رسمی تیم های بزرگیه وقتی شما پولی را برای بازی خرج می‌کنید بخش قابل توجهی از این پول به باشگاه داده میشه برای کمک به باشگاهها و این هدف اصلی ماست. حمایت از ورزش و ورزشکاران و ایفای نقش درست در صنعت ورزش و کسب درآمد درست از این صنعت خواسته اصلی ماست و ایجاد شغل پایدار برای جوانان دغدغه دیگر ماست که شما توی این مسیر کار اصلی را انجام می‌دین و این پول های شماست که مارا به این آرزو می‌رسونه در حالی که واقعا سخته ولی شیرینه چون شما حامی‌ اصلی این حرکت هستین و ما از شما انرژی و انگیزه می‌گیریم.