شرکت انتقال داده های آسیاتک در سال ۱۳۸۲، به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT، تأسیس و موفق به اخذ مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت ارائه خدمات خطوط کابلی دیجیتالی مشترکین  (DSL) گردید و  هم چنین از سال ۸۷ جهت ارایه خدمات ADSL در سایر استان ها نیز موفق به دریافت مجوزهای  ISDP  و  ISP در ۳۰ استان از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گردید .

این شرکت از سال ۹۲ نیز با توجه به توسعه خدمات خود، در جهت ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکز داده اقدام به اخذ  مجوز IDC به شماره ۶۲۹۵/۵۰۰ از مرکز ملی فضای مجازی نمود.

در سال ۹۳ نیز  با توجه به اتمام مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات،  مجوز جدید FCP به عنوان جایگزین مجوزهای PAP، ISDP و ISP اعلام شد و این شرکت موفق به اخذ این مجوز به شماره ۱۶-۹۴-۱۰۰ از سال ۱۳۹۴ با اعتبار ده ساله  تا سال ۱۴۰۴ از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده شد.

همچنین موافقت اصولی اپراتور موبایل مجازی از سازمان تنظیم مقررات رادیویی- MVNO به شماره ۵۳۰۷۱-۱۰۲ در سال ۹۵ جهت انعقاد قرارداد با اپراتورهای میزبان به عنوان اپراتور مجازی موبایل نوع اول (Full MVNO) گردید.

با توجه به نیاز به اخذ مجوز “ارائه خدمات باند پهن ثابت روی بستر سیم کارت TD-LTE” شرکت در قالب کنسرسیوم فناوران موفق به اخذ مجوز بهره برداری از فرکانس ۲۶۰۰ بمدت ۱۰ سال گردید.

 

دریافت اعتبار رایگان شرکت در مسابقات

سایت گل بزن پیرو همکاری مشترک با شرکت آسیاتک، کد تخفیفی را جهت دریافت 2000 تومان اعتبار شرکت در مسابقات گل بزن در اختیار شما قرار می‌دهد، که می‌توانید مطابق راهنمای استفاده از کد تخفیف، نسبت به شارژ پنل خود اقدام نمایید. لطفاً برای دریافت کد تخفیف به سایت آسیاتک مراجعه نمایید.

نکات مهم:
 
  • هر کاربر مجاز به استفاده یک بار از این کد تخفیف می‌باشد؛
  • کد تخفیف قرار داده شده برای خرید هر کدام از کارت شارژ‌ها معتبر می‌باشد؛
  • ترافیک سایت گل بزن برای کاربران آسیاتک رایگان می باشد.

 

دریافت کد تخفیف سرویس‌های آسیاتک

کاربران سایت گل بزن پس از شارژ اعتبار پنل کاربری خود در گل بزن، یک عدد پین کد هدیه به ارزش 25000 تومان جهت خرید و ثبت نام اولیه کلیه سرویس‌های آسیاتک دریافت می‌نمایند. جهت ثبت نام نیز می‌توانند مطابق با فایل راهنمای استفاده از پین کدهای هدیه اقدام نمایند.

نکات مهم:
 
  • پین کد صرفا جهت خرید و ثبت نام اولیه سرویس‌های عادی آسیاتک می‌باشد؛
  • هر کاربر سایت گل بزن مجاز به دریافت یک عدد پین کد تخفیف آسیاتک می‌باشد؛
  • پین کد در کل مراکز تحت پوشش آسیاتک قابل استفاده می‌باشد؛

راهنمای خرید شارژ پنل کاربری در گل بزن

راهنمای ثبت نام در سایت گل بزن